Winkelwagen Geen producten

Netwerk transceiver modules



Bezig met laden...
Ubiquiti-Networks-UF-RJ45-1G-netwerk-transceiver-module-Koper-1000-Mbit-s-SFP
Ubiquiti Networks .. Eenheid: Per stuk
ArtNr: UF-RJ45-1G
The UF-RJ45-1G allows connecting RJ45 Coppe..
Info Bestellen
€ 18,95  
Ubiquiti-Networks-UF-MM-1G-1250Mbit-s-SFP-850nm-Multimode-netwerk-transceiver-module
Ubiquiti Networks .. Eenheid: Per stuk
ArtNr: UF-MM-1G
Outdoor Fiber Installations For long-dist..
Info Bestellen
€ 19,95  
Ubiquiti-UF-MM-10G-SFP-Incl-Module
Ubiquiti UF-MM-10G.. Eenheid: Per stuk
ArtNr: UF-MM-10G
UF-MM-10G is multimode 10G SFP+ module with..
Info Bestellen
€ 46,95  

RonaldCT uw helpdesk aan huis!

 

Alle bedragen zijn inclusief BTW Powered by CCV Shop software webshop
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.